Polityka prywatności

Dowiedz się, jak chronię Twoją prywatność

Dane, które podajesz mi w formularzu kontaktowym (imię, e-mail, nr telefonu), nie są powierzane, udostępniane ani sprzedawane osobom trzecim.

Wiadomości, jakie ode mnie otrzymasz, będą związane wyłącznie z odpowiedzią na Twoje zapytanie.

Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na gromadzenie plików cookies, aby strona mogła poprawnie działać oraz korzystać z narzędzi analitycznych, społecznościowych i reklamowych.

Strona wykorzystuje wtyczki Google Analytics, Google Search Console oraz Pixel Facebooka, które zbierają dane służące do celów statystycznych i umożliwiają wyświetlanie na Facebooku reklam dopasowanych do Twoich preferencji.

W każdej chwili przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wystarczy, że w tym celu skontaktujesz się mailowo pod adresem: motor@lenarciak.com

Administratorem danych osobowych użytych w formularzach kontaktowych na stronie www.upselle.pl, na jej podstronach, w komentarzach na blogu lub wynikających z odwiedzenia tej witryny jestMOTOR TREAD SP. Z O.O., adres: ul. Zamiejska 1, Zabłudów, adres e-mail: motor@lenarciak.com.